Działka przemysłowa Przeszkoda
Przeszkoda, mazowieckie
- 1 499 000 zł
- 14 500 m²
- 103,38 zł/m²
Ewelina Cyrkanow...
Skontaktuj się
Działka przemysłowa Przeszkoda
Przeszkoda, mazowieckie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka przemysłowa Przeszkoda
Zaktualizowane: 6 maja 2026
1 499 000 zł 14 500 m² 103,38 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 499 000 zł (103,38 zł/m²)
- Forma własności: księga wieczysta
- Działka: przemysłowa, 14 500 m²
- kształt: prostokąt; długość: 249m; szerokość: 55m
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości - Grodzisk Mazowiecki, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: G-92849-6
Lokalizacja
- Adres: Przeszkoda, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Atrakcyjny teren o powierzchni 14 500 m, położony przy trasie S8, z szybkim dojazdem do Warszawa.
To lokalizacja, która zapewnia sprawną komunikację w każdym kierunku i doskonałe warunki dla transportu ciężkiego.
Kluczowe atuty:
-bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8
-szybki dostęp do węzłów komunikacyjnych
-świetna ekspozycja widoczność dla biznesu
-dynamicznie rozwijająca się strefa inwestycyjna
Przeznaczenie (MPZP):
(...)
789 754...
789 754 895